Ledergruppen i VisitOSLO

Ledergruppen i VisitOSLO

Ledergruppen i VisitOSLO består av administrerende direktør Christian Lunde samt de fem avdelingslederne.

 

Christian Lunde, VisitOSLO
Christian Lunde, VisitOSLO
Photo: VisitOSLO/Fotograf Sturlason
      

 

Christian Lunde, administrerende direktør 


Tlf. (+47) 907 73 280 
E-post: christian.lunde@visitoslo.com  

Mer om Christian    –    Pressebilder av Christian 

 

Annie Kristi Korsmo, VisitOSLO
Annie Kristi Korsmo, VisitOSLO
Photo: VisitOSLO/Fotograf Sturlason
 

 

 
Annie Kristi Korsmo, avdelingssjef Kongress og arrangement 

Tlf. (+47) 907 79 473 
E-post: annie.korsmo@visitoslo.com

Mer om Annie    –    Mer om avdelingen 

 

Synne Myhre,VisitOSLO
Synne Myhre,VisitOSLO
Photo: VisitOSLO/Fotograf Sturlason
   

 

Synne Myhre, avdelingssjef  Vertskapstjenester

Tlf. (+47) 924 24 645 
E-post: synne.myhre@visitoslo.com 

Mer om Synne    –    Mer om avdelingen 

 

Anne-Signe Fagereng, VisitOSLO
Anne-Signe Fagereng, VisitOSLO
Photo: VisitOSLO/Fotograf Sturlason
   


Anne-Signe Fagereng, markedssjef

Tlf. (+47) 41 66 88 36
E-post: anne.fagereng@visitoslo.com 

Mer om Anne-Signe    –    Mer om avdelingen 

 

Per Erik Berg, VisitOSLO
Per Erik Berg, VisitOSLO
Photo: VisitOSLO/Fotograf Sturlason
 

 

Per Erik Berg, økonomisjef

Tlf. (+47) 911 32 369 
E-post: per.berg@visitoslo.com

Mer om Per Erik    –    Mer om avdelingen 

 

Sonja Birch-Olsen, VisitOSLO
Sonja Birch-Olsen, VisitOSLO
Photo: VisitOSLO/Fotograf Sturlason
 

 
 

Sonja Birch-Olsen, kommunikasjonssjef 

Tlf. (+47) 975 20 461 
E-post: sonja@visitoslo.com 

Mer om Sonja    –    Mer om avdelingen